MT-SERIES.cz

YAMAHA MT-01, MT-03, MT-0S – fotky, videa, diskuze, inzerce, náhradní díly a doplňky

English Hungarian French German Italian Dutch Spanish Portuguese Korean Chinese Simplified Japanese Greek Arabic Russian

PřihlášeníČlánky

Ikony pro umístění na stránky

Vzhledem k tomu, že se už vyrábějí nášivky MT Czech, tak jsem připravil několik verzí ikonek, které si můžete dát na své stránky anebo kamkoliv, kde uznáte za vhodné. Můžete si stáhnout jen obrázek, anebo zkopírovat kód, který je pod každým obrázkem a který zařídí vše.

Akrapovič - tepelné testy

Akrapovic se zaměřuje na výrobu výfukových systémů mimořádně vysoké jakosti, která je jedním z nejdůležitějších rysů těchto renomovaných výfukových systémů.

"Naše systémy jsou vyvíjeny a vyráběny podle striktních jakostních kritérií. Každý prototyp musí vydržet náročný chod a výkon, trvalost a teplotní zkoušení."

MT-01 - sériová výroba

Přátelé Design Café se podíleli na tvorbě motocyklu jak jen je to bylo možné. Vaše odezva byla silnou podporou. Exkluzivně pro Vás – čtěte jak motocykl ohromil „rodinu“ Yamahy.

Některé sny je možné uskutečnit … Yamaha se skutečně rozhodla vyrábět svůj skvělý motocykl koncepce MT-01. Obrovské a nadšené přijetí získal tento stroj už na Tokyo Motor Show , kde byl poprvé předveden veřejnosti. Završením úspěchu byly odezvy, které jsme od Vás obdrželi prostřednictvím našich dotazníků Design Café a které pro nás byly vysoce pozitivní a inspirativní!

MT-01 - Podloží vývoje: Maximum záliby namísto maximum koňské síly

„Přišel jsem, abych pracoval pro Yamahu, protože všechny věci zde dělají vždycky jinak” říká náš manažer plánování výrobků pro evropský trh. „ V současném hektickém světě je pro mnoho lidí stále více a více obtížnější najít si čas na projížďku na svém motocyklu”.

Historie vývoje MT-01

Atsushi Ishiyama zvedá své ruce aby demonstroval, jak zní tradiční japonský bubínek Tsuzumi: "Je vysoce kompaktní a vydává velmi silné a specifické zvuky“. Generální ředitel GK Dynamics – projekční společnosti, která od poloviny padesátých let, je těsně spjatá s YAMAHA projekcí motocyklů (ve skutečnosti od první Yamahy – YA1 Acatombo v roce 1954) - vysvětluje podobnosti mezi tradičním nástrojem a projektem MT-01: „Uspořádali jsme všechny technické prvky do minimálního prostoru. Motor, rám, ale i zavěšení a výfukový systém byly všechny navrženy tak, aby velmi přesně zapadaly do sebe. Tato nová sportovní a odvážná koncepce slučuje všechny výkonnostní prvky do velmi malého prostoru". Atsushi Ishiyama pokračuje: „Nejkonvenčnější sportovní motocykly jsou o výkonu, síle, rychlosti a řízení. Nicméně prvotním nadšením, fascinací z jízdy na motocyklu jsou pocity. A to je právě to, o čem MT-01 je.“

Kontakty © mt-series.cz | vyrobila: MediaFabríca